Realizacje

Autorka Joanna Pawełka

Realizacje

Restauracja Markus Kolonowskie

Restauracja Markus to wyjątkowe miejsce na wesele, położone w urokliwej miejscowości Kolonowskie, zaledwie 36 km od Opola. Obiekt otoczony jest przepięknym ogrodem, idealnym na romantyczne sesje zdjęciowe. Nasza sala balowa oferuje bogate możliwości dekoracji, w tym girlandy świetlne, napis "miłość", ściankę za młodą parą, eleganckie kompozycje na stoły oraz stylowe świeczniki, co pozwala stworzyć niezapomnianą atmosferę na Państwa uroczystość.

Sale weselne Romeo & Julia i Venecia & Verona Szczyrk

Złote dekoracje w stylu glamour doskonale komponują się z salą weselną Romeo&Julia oraz Venecia&Verona. Sale znajdują się w centrum Szczyrku, otoczone malowniczym krajobrazem gór. Ich położenie w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie rzeki, deptaku spacerowego oraz bogatej zieleni, zapewnia zarówno łatwy dojazd, jak i uczucie spokoju i odprężenia. Chętnie dojeżdżamy do Szczyrku, aby zająć się pełną dekoracją sali: ścianka z młodą parą, ledon oraz florystyka ślubna i weselna.

Restauracja Urban Łaziska

Restauracja Urban w Łaziskach, położona niedaleko Jemielnicy, to miejsce idealne na wesele, mogące pomieścić ponad 200 gości. Sala balowa, po całkowitym remoncie, zachwyca eleganckimi białymi, szarymi i złotymi akcentami. Obszerny, zadbany ogród stanowi dodatkowy atut, idealny na relaks i sesje zdjęciowe. Sala prezentuje się wspaniale, udekorowana naszymi kompozycjami sztucznych kwiatów na złotych postumentach, wieloramiennymi złotymi świecznikami oraz eleganckimi ozdobami glamour.

Restauracja Oblacka Przestań Kokotek

Sala o powierzchni ponad 300 m2 pomieści ponad 230 osób. Roztacza się z niej wspaniały widok na staw Posmyk, oraz otaczające lasy. Ekskluzywny nowoczesny wystrój oraz neutralna jasna kolorystyka sprawiają, że jest ona wprost stworzona do celebrowania uroczystości wesela.

Zarezerwuj termin już dzisiaj!

Zapytaj mnie, czy Wasz termin jest wolny! Najczęściej zamawiane dekoracje są rezerwowane już z rocznym wyprzedzeniem. Nie odkładaj kontaktu, aby mieć pewność, że wymarzona ozdoba pojawi się na Waszym ślubie lub weselu. Odezwij się mailowo lub telefonicznie i podaj datę oraz miejsce Waszego wesela. Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

  • Adres
    42-700 Lubliniec, Bukowa 17A/2
  • e-mail
    biuro@wypozyczalnia-dekoracjislubnych.pl
  • Numer telefonu
    661 222 442

Formularz rezerwacyjny