Lipcowa promocja: napis MIŁOŚĆ 50% taniej

Autorka Joanna Pawełka
0 komentarz
Wypożyczalnia dekoracji ślubnych i weselnych - lipcowa promocja na dekoracje weselną

Czy wiesz, że lipiec to najlepszy miesiąc na podjęcie decyzji o wyborze dekoracji na wesele? Przez cały miesiąc trwa promocja na pakiet dekoracji. Decydując się na ściankę kwiatową lub rustykalną (NOWOŚĆ) – napis MIŁOŚĆ otrzymasz z rabatem 50%. Tak! Napis MIŁOŚĆ możesz mieć na swoim weselu za połowę ceny. Niemożliwe? W mojej wypożyczalni wszystko jest możliwe – promocja lipcowa to doskonała okazja na spełnienie marzeń o sali weselnej jak z bajki.

Promocja lipcowa na dekoracje weselne

Jak skorzystać z lipcowej promocji na dekoracje weselne?

Wystarczy, że odezwiesz się do mnie, aby ustalić czy termin Twojego wesela jest jeszcze dostępny. Następnie decydujesz, którą ściankę i napis MIŁOŚĆ wybierasz.

W lipcowej promocji masz do wyboru 50% taniej:

– ogromne, podświetlane litery MIŁOŚĆ, które mają aż 420 cm długości lub

– neonowy, modny napis MIŁOŚĆ, którym udekorujesz ściankę lub front stołu prezydialnego

Warunek konieczny: umowa wypożyczenia pakietu dekoracji musi mieć datę  lipcową!

Zachęcamy, aby nie zwlekać z wysłaniem zapytania do ostatnich dni lipca, ponieważ terminy szybko się zapełniają.

Zapytaj o termin Twojego wesela mailowo: asiapawelka@onet.pl lub telefonicznie: 661 222 442 lub przez social media.

Czy promocja lipcowa obejmuje wesela wyłącznie w lipcu 2022?

NIE! Termin Twojej imprezy jest dowolny. Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie umowy wypożyczenia dekoracji w lipcu. Termin Twojego wesela może być w innym miesiącu, a nawet roku! Jeśli chcesz mieć gwarancję ceny w dobie szalejącej inflacji, możesz podpisać umowę już dziś z datą wesela np. w sierpniu przyszłego roku.

Pakiety idealne w promocji lipcowej

Oczywiście możesz dowolnie łączyć ścianki i napisy miłość, ale zachęcam Cię do spojrzenia na moje dwie propozycje.

Rustykalna ścianka z drewna + neon MIŁOŚĆ

Rustykalny styl cieszy się niesłabnącą popularnością na ślubach i weselach. Pary Młode chętnie sięgają po naturalne materiały jak drewno, suszone trawy i żywe kwiaty. Stoły weselne w stylu rustykalnym pełne są plastrów drewna oraz uroczych wazonów wypełnionych gipsówką. Ścianka z drewna ma szerokość 300 cm i wysokość 250 cm.

Neon MIŁOŚĆ idealnie sprawdzi się jako dekoracja sali weselnej lub może witać gości w holu. Bardzo dobrym i często realizowanym przez Młodych pomysłem jest ustawienie napisu przed stołem prezydialnym.

Cena wynajmu ścianki rustykalnej to 350 zł za 48 godzin. Standardowa cena wynajmu napisu to 250 zł! W lipcu napis MIŁOŚĆ to tylko 125 zł! Cena promocyjnego pakietu rustykalnego to 475 zł.

Kwiatowa ścianka z róż + napis MIŁOŚĆ dla fanów glamour

Kwiatowa, pastelowo-różowa ścianka doskonale sprawdzi się jako dekoracja za stołem nowożeńców oraz jako tło do zdjęć. Można ustawić ją także w roli ścianki do selfie lub tło do słodkiego stołu. Ścianka ma szerokość 280 cm oraz 300 cm wysokości.
Miłośnikom stylu glamour do gustu przypadnie także piękny, podświetlany napis MIŁOŚĆ! Napis robi wrażenie swoim gabarytem-ma aż 4 metry długości! Jako jedyny na rynku ma funkcję regulacji natężenia światła. Napis idealnie sprawdzi się jako dekoracja sali weselnej, która urozmaici sesję zdjęciową Młodej Pary. Zapewniamy, że w przerwie pomiędzy tańcami do zdjęć z napisem będą ustawiać się kolejki gości. Wymiary napisu: długość 420 cm, wysokość 120 cm!

Cena wynajmu ścianki kwiatowej to 350 zł za 48 godzin. Standardowa cena wynajmu napisu to 380 zł! W lipcu napis MIŁOŚĆ to tylko 190 zł! Cena promocyjnego pakietu glamour to 540 zł.

You may also like

Dodaj komentarz ♥